Automatyka dla przemysłu 

Chcesz mieć obraz na kilku ekranach? Postaw na transmodulator

Jeśli szukasz transmodulatora, koniecznie odwiedź tę stronę.

Jeśli mówimy o jakości otrzymywanego obrazu, nowoczesna telewizja wymaga stosowania mnóstwa elementów, które umożliwią odbiór różnych programów na naprawdę wysokim poziomie. Elementem, który z całą pewnością zasługuje na naszą uwagę jest transmodulator – urządzenie o dość enigmatycznie brzmiącej nazwie.

Transmodulator – co to takiego i do czego służy?

Pojęcie to znacznej części z nas zdaje być kompletnie nieznane. Jak się okazuje, transmodulatory mają naprawdę niezwykle szerokie zastosowanie. Ten dość nieznany przyrząd sprawia, że z jednego źródła sygnał transmitowany jest na parę ekranów. Co to dla nas oznacza? Mając transmodulator, można wyświetlać chociażby reklamę na kilku odbiornikach w tym samym czasie. Transmodulatory wykorzystywane są więc między innymi w dużych przychodniach lekarskich, w których na korytarzach – w paru miejscach – umieszczone są ekrany telewizyjne umilające pacjentom czekanie na wizytę. To urządzenie także często wykorzystywane w centrach handlowych, w których naprawdę często wykorzystywane są ekrany emitujące najróżniejsze reklamy. Transmodulator sprawia, że w tym samym czasie ten sam obraz zobaczyć można na kilku odbiornikach. Transmodulator ma jednak również inne zastosowanie – efektywnie wzmacnia sygnał telewizyjny oraz poprawia jakość obrazu. Używać można go np. w domu, kiedy z jakiegoś powodu pojawiający się na ekranie telewizora obraz pozostawia wiele do życzenia.

Transmodulator – jak go używać?

Transmodulatory są najczęściej urządzeniami całkowicie niezależnymi. Oznacza to, iż nie musimy stosować żadnych dodatkowych szafek. Z całą pewnością jest to ogromna wygoda, która powoduje, że korzystanie z tego urządzenia nie wiąże się z niewielkimi nawet trudnościami. Oferowane dzisiaj transmodulatory odznaczają się świetną jakością, a więc gwarantują pracę na wysokim poziomie. Równocześnie ich cena jest niewygórowana. Sprawia to, że na korzystanie z tego urządzenia stawia naprawdę dużo osób oraz firm.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy