Automatyka dla przemysłu 

Budynkowy wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy, kliknij tu.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt wykorzystywany przez operatorów kablówek. Zostało ono wyprodukowane w celu wzmacniania i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do poszczególnych odbiorców. Gdzie umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – pozwala na odtwarzanie treści interaktywnych

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują najczęściej w przedziale 50 Hz – 6 MHz. Doskonale filtrują rozmaite nieprawidłowości wywołane np. przez usługi internetowe i umożliwiają odbiór treści multimedialnych. Z reguły zlokalizowane są w budynkach, aby przekazywać sygnał bezpośrednio. Zasilanie sprzętów odbywa się lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie nastręcza żadnych problemów. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomitej jakości, a eksploatacja sprzętu nieskomplikowana. Urządzenia te wyróżniają się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 123dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od wykorzystywanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – moduły WHX-823 i moduły WHX-923

Regulacja parametru toru RF nie nastręcza trudności. Odbywa się to za pomocą modułów WHX-823 lub modułów WHX-923. Do wzmacniaczy zaimplementowano też specjalną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, co powoduje, że są bardzo praktyczne. Niektóre z nich mają wbudowany profesjonalny filtr zakłóceń. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są bardzo popularne i dostarczają odbiorcom doskonałą siłę sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Niezaprzeczalną zaletą jest także energooszczędność na poziomie do <5W.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy